Turniej w Chwaszczynie - przełożony

Planowany na najbliższą sobotę 02.09 turniej w Chwaszczynie został przełożony na 17.09.

Przed zmianą terminu:

GKS Sztorm Mosty z rocznika 2010 weźmie udział w turnieju piłkarskim w Chwaszczynie. Wystawiamy tym razem dwa zespoły. Powołania i niezbędnik turniejowy w rozwinięciu.

Turniej odbędzie się w Chwaszczynie na boisku przy ul. Węglowej. Początek o godzinie 12.00 (zbiórka o godzinie 11.45 na miejscu!), zakończenie jest przewidziane około godziny 16.00. Lista powołanych poniżej.

Uwaga! proszę potwierdzić obecność zawodnika u trenera na środowym treningu lub sms najpóźniej do czwartku do godziny 20.00!

Drużyna "GKS Sztorm Mosty Biali": (ubieramy białe koszulki klubowe, reszta od stroju granatowego)

Kacper Wilczewski, Mikołaj Pyszczuk, Dawid Mierzejewski, Krzysiek Orlita, Franek Olszewski, Jasiek Duda, Krystian Pienczke

Drużyna "GKS Sztorm Mosty Granatowi": (ubieramy kompletny granatowy strój)

Kuba Treder, Mikołaj Sosnowski, Konrad Wowk, Paweł Charytanoiwicz, Oliwier Fos, Wojtek Żurek, Igor Świerczyński