Sztorm Mosty Cup

W sobotę 27. maja na boisku przy ul.Złote Piaski w Kosakowie odbył się turniej piłki nożnej dla dzieci z rocznika 2010 - Sztorm Mosty Cup.

Głównym założeniem turnieju było to, by stworzyć dzieciom z naszego oraz zaproszonych klubów okazje do wspaniałej piłkarskiej zabawy. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja, nie były spisywane wyniki, a wszyscy uczestnicy otrzymali jednakowe nagrody.
Piękna pogoda, fantastyczna nawierzchnia boisk, duże bramki gwarantujące mnóstwo goli - takie warunki zastali mali piłkarze z Sztormu, KP Starogard Gdański, Klif Chłapowo, MZKS Hel, Sapa Rumia.

Turniejowe mecze grano na dwóch boiskach na raz, w związku z czym przerwy pomiędzy meczami były minimalne, co gwarantowało sprawne przeprowadzenie rozgrywek.

W barwach Sztormu wystąpili wszyscy obecni tego dnia zawodnicy rocznika 2010, było ich aż dwudziestu pięciu. Zostali oni podzieleni na trzy zespoły, tak by każdy miał możliwość gry odpowiednio długą ilość czasu.

Po zakończeniu wszystkich gier, dzieci otrzymały pamiątkowe medale oraz słodycze. Ponadto dzięki uprzejmości firmy Trefl z Sopotu, każdy uczestnik otrzymał wielką paczkę puzzli.

Organizacja zawodów była o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza dzięki rodzicom, którzy poświęcili swój czas na pomoc w przygotowaniu boisk. Serdecznie dziękujemy. Specjalne podziękowania należą się także Państwu Kloskowskim, dzięki którym udało się pozyskać część nagród.

Powiązana galeria: