MIKOŁAJKI !!!

BIAŁO - NIEBIESKIE MIKOŁAJKI!!!

03.12.2017 od godz 12:00 Organizujemy Mikołajki dla wszystkich dzieci z Klubu. W Hali Sportowej Gimnazjum w Kosakowie.

Składka od każdego zawodnika  30 zł. Będą zrobione medale imienne, szaliki klubowe oraz muffiny z logo klubu.

Dla wszystkich chętnych rodziców koszulki bawełniane z logo sztormu po 15 zł. /Damskie-  białe, Męskie Niebieskie/. zamówienia u kierowników zespołów z podaniem rozmiaru.

Wszystkie zgłoszenia i wpłaty do 10.11.2017 u kierowników. Głównym skarbnikiem imprezy jest Pani Małgorzata Janas.

W programie mecze : Zaproszeni Zawodnicy,  Trenerzy , Urzędnicy Gminy Kosakowo, Strażacy Gminnej Straży Pożarnej, Zespoły Rodziców z roczników 2006/07, 2008/09,  2010, 2011/12/13. oraz  Mecze chłopców w swoich rocznikach.

Zapisy rodziców ktorzy wezmą udział w meczu proszę o zgłoszenia do  kierowników zespołów.

Podczas imprezy będzie poczęstunek dla wszystkich / ciasta, napoje, kawa , herbata/.

Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców do pomocy przy organizacji.