Liga - 9/10 września - powołania

W najbliższy weekend nasze drużyny z rocznika 2010 rozpoczynają rozgrywki ligowe. Wziąć w nich mogą udział tylko chłopcy mający złożone w klubie wszystkie niezbędne dokumenty (deklaracja i aktualna karta zdrowia).

Uwaga! Jeśli ktoś ma zrobioną kartę zdrowia,a rodzic nie dostarczył jej do kierownika lub trenera i nie był na zebraniu, proszony jest o kontakt z trenerem. W takim wypadku jest jeszcze możliwość by dołączyć danego chłopca do "powołanych".

Powołani na sobotę 9 września na turniej w Starzynie:

Kuba Treder, Wojtek Żurek, Dawid Mierzejewski, Konrad Wowk, Igor Świerczyński, Maks Adamczyk, Michał Kloskowski.

Chłopcy mają mieć ze sobą kompletny granatowy strój, dres, ortalion, ochraniacze, wodę do picia. Zbiórka o godzinie 10.30 w Starzynie na Orliku (ul.Żarnowiecka).

Powołani na niedzielę 10 września na turniej w Lęborku:

Franek Olszewski, Mikołaj Pyszczuk, Kacper Wilczewski, Jasiek Duda, Oliwier Fos, Krystian Pienczke.

Chłopcy mają mieć ze sobą kompletny granatowy strój, dres, ortalion, ochraniacze, wodę do picia. Zbiórka o godzinie 9.00 ma boisku na Złotych Piaskach. Chłopcy jadą z Panem Pyszczukiem (jedziemy przez Rumie).